telephone-586266-1920-jpg

"Özel Numara Nasıl Öğrenilir?" başlıklı teknoloji içeriğimiz ile 40.000 Tıklama Aldık! Özel ve gizli numaralar ile zaman zaman hepimiz bir merak, rahatsızlık yaşıyoruz. Özel ve gizli numaraları nasıl öğreneceğimize dair hazırladığımız içeriğe gelen talepler ise hepimizi şaşırttı. Yoğun bir trafik yakaladığımız bu içerikte nasıl bir strateji izleyerek içeriği hazırladığımızı ve tecrübelerimizi sizlerle tüm detayları ile birlikte paylaştık.

tie-690084-1920-jpg

"Kaymakam Nasıl Olunur?" Başlıklı içeriğimiz ve vaka analizini inceleyin. (Yüksek Trafik İçerir!) Kariyer odaklı hazırladığımız bir içerikle belki birçok kişinin kaderini olumlu yönde etkileyeceğimizi düşünüyoruz. Belirlediğimiz içerik ile Kaymakam olmak için yapılması gerekenler, izlenmesi gereken süreç hakkında tüm detaylara sahip olan zengin bir içerik hazırladık, karşılığında ise istediğimiz trafiği yakaladık.

war-469503-1920-jpg

"PUBG İşaret Fişeği Olan ve Bulunan Yerler" başlıklı içeriğimiz trafikleri alt üst etti! Severek oynadığımız oyunlardan biri olan PUBG Mobile hakkında hazırladığımız ve yoğun trafik kazandığımız içeriğimizi nasıl hazırladığımızı adım adım sizlerle paylaştık. Başarıya giden bu yolculuğumuzda ise içerik stratejimizi kendi formülümüz ile gerçekleştirdik. Baştan sona başarıya giden bir içeriğin yolculuğuna şahit olun!